garage Respect logo

כל הטיפולים לרכב – במקום אחד!

מרכז השירות רכב מוסך מורשה "רספקט" בע''מ מתמחה בדיאגנוסטיקה, טיפול ותיקון רכבים של היצרנים המובילים בעולם. המומחים שלנו מבצעים תיקונים בעזרת ציוד חדיש ואיכותי, הכוללים תיקוני מנוע, שלדה, מערכת ההיגוי, ומגוון תיבות הילוכים. בנוסף, אנו מציעים כיוון פרונט מדויק ביותר בטכנולוגיית תלת מימד, שירות ותיקון מערכות מיזוג רכב, מערכות חשמל, דיאגנוסטיקה ותיקון מערכות הדלק השונות באמצעות ציוד מיוחד.

שיפוץ מנועים

המנוע הוא לב לבו של הרכב שלכם, הכולל חלקים רבים, שנשחקים עם הזמן. לכן חשוב לבדוק את המנוע על בסיס קבוע. במקרה שנדרש תיקון – מומלץ לבצעו רק על ידי גורם מוסמך ומקצועי.

תיקון תיבת ההילוכים

על מנת שהמעבר בין הילוך להילוך יהיה שוב חלק וללא תקלות, נאתר את הבעיה ונתקן את מה שדרוש. אנו מבצעים טיפול מניעתי ותיקון יסודי של כל חלקי תיבת ההילוכים (תיבות הילוכים אוטומטיות וידניות).

תיקוני מתלים

כתוצאה מבלאי טבעי של חלקי השלדה והמתלים, כתוצאה מעומס יתר, נוצר חופש בחיבורים השונים בין המתלים. על מנת להבטיח נסיעה בטוחה ולהאריך את חיי הרכב, אנו ממליצים לבצע איתור תקלות שלדה באופן קבוע.

הכנת רכב למכירה

במוקדם או במאוחר כל בעל רכב יצטרך למכור את רכבו. כולנו רוצים למכור את הרכב כמה שיותר מהר ובמחיר גבוה. לכן מומלץ מאוד להכין את הרכב למכירה בצורה מקצועית וכך לשפר את סיכוייו להימכר במהירות ובמחיר המירבי.

הכנה לטסט

רכבים המטופלים קבוע במרכז השירות שלנו בטוחים בשימוש היומיומי ומוכנים לטסט השנתי לרכב. הטיפולים מאפשרים לאתר בלאי חלקי חילוף בזמן, למנוע תקלות פוטנציאליות ולהימנע מתיקונים יקרים.

כיוון פרונט

מומלץ לבצע כיוון פרונט כל 15,000 ק"מ, וזאת בעיקר בגלל מצב הכבישים בארץ. כיוון פרונט מאריך את חיי הצמיגים ומקל על השליטה ברכב.

תיקון מערכת הדלק

תיקון מערכת הדלק פותר מספר תקלות:

 • בעיות בהתנעת הרכב

 • צריכת דלק מוגברת

 • ירידה במהירות ובעוצמת הרכב

 • רטט והפסקת פעולת המנוע במעבר להילוך ניוטרל

 • אגזוז רועש ושינוי בהרכב הגזים

דיאגנוסטיקה כללית

הערכה טובה של מצב הרכב חייבת לכלול דיאגנוסטיקה ממוחשבת. במרכז השירות רספקט עובד צוות מקצועי ומנוסה, והציוד הדיאגנוסטי שלנו חדיש ביותר ועומד בכל התקנים, כך שבדיקת הרכב אצלנו היא אחת הטובות בארץ.

טיפולים תקופתיים

קיימים מספר סוגי טיפולים: יומיומי, תקופתי ושנתי. את הטיפול היומיומי ניתן לבצע באופן עצמאי – בדיקת שמן ומים, לחץ אוויר בגלגלים וכד'. טיפול תקופתי ושנתי חייב להיעשות במוסך, עם כל הציוד הדיאגנוסטי הדרוש.

תיקוני חשמל

תיקוני חשמל הינם חלק חיוני ביותר בשגרת הטיפול ברכב. בכל מקרה של תקלה, אף הקטנה ביותר (האור לא נדלק, רעש, נדלקה נורת אזהרה), כדאי להגיע להתייעצות עם המומחים שלנו כדי למנוע בעיות רציניות יותר.

תיקון מערכת הקירור

חובה לבצע תיקון מערכת קירור המנוע מיד עם גילוי התקלות, אחרת תקלות אלה יגרמו לתקלות רציניות יותר בעבודת מנוע הרכב.

אישור בלמים

אם ברשותכם רכב בן 15 שנים ומעלה, עליכם לבצע בדיקת בלמים מקיפה, ולהמציא את האישור על כך לפני תחילת הטסט. רכב שגילו 19 שנים ויותר מחויב בבדיקה זו פעמיים בשנה. מוסך רספקט הנו מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה לבצע בדיקת בלמים ולתת את האישור הנדרש.

אנחנו עובדים עם ספקים גדולים של חלקי חילוף מקוריים ותחליפיים, בארץ ובחו"ל (טורקיה, איחוד האמירויות, סין, ארה"ב ואירופה).

מוסך רספקט עובד גם עם בעלי רכבים פרטיים וגם עם ציי רכב מסחריים בעיר כרמיאל ובצפון הארץ. בין לקוחותינו חברות בניה ומסחר גדולות, ארגוני ספורט ומוסדות ממשלתיים.

CALL US

Tel: 04-988-6523 | Fax: +(972)4-988-6523

EMAIL US
OPENING HOURS

Sun - Thu: 8am - 5pm | Fri: 8am - 1pm

OVER 14 YEARS EXPERIENCE

The best car service station in the Karmiel area and north Israel

 • Facebook garage RESPECT page
 • YouTube Social Icon
 • waze-logo
 • Pinterest Social Icon
 • Instagram Social Icon
OUR SERVICES

- Mechanics

- Car Checks

- Oil and Brake Checks

- Engine and gearbox replacement

- Wheel alignment

- Vehicle inspection

VISIT US

Ha-Yotsrim St 23
Karmiel, Israel 2165249

location WAZE

© 2006 - 2021 by garage RESPECT. Website development and promotion - ADVT